Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

plendeuk

Do wyjazdu należy być dobrze przygotowanym. Prosimy o sprawdzenie czy ...

Czy mają Państwo wszystkie niezbędne dokumenty na podróż (paszport, voucher), dowód rejestracyjny samochodu, ubezpieczenie - ZIELONA KARTA, świadectwo szczepienia psa, bilety kolejowe lub autobusowe i czy są one nadal aktualne oraz ubezpieczenie kosztów leczenia i NW w czasie pobytu za granicą.

Przed wyruszeniem w podróż warto zasięgnąć trochę informacji o miejscu, które mamy zamiar odwiedzić. Świetnie pomogą nam w tym mapy, przewodniki oraz lokalne gazety. Dzięki Internetowi wszystko to dostępne jest za darmo, na wyciągnięcie ręki. Żeby zaoszczędzić odrobinę czasu na szukaniu, warto skorzystać z listy odnośników sprawdzonych przez nas.

W razie problemów, za granicą pomocą służyć może najbliższa polska placówka dyplomatyczna. Żeby nie szukać w ostatniej chwili, przed wyjazdem wystarczy spisać odpowiednie dane adresowe z naszej strony internetowej.

ŻYCZYMY PAŃSTWU UDANYCH WAKACJI !
© 2018-2019 EXTRAtour Biuro Podróży ul. Podgórna 1 63-700 Krotoszyn