Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki dotyczących cookies oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia.

plendeuk


Imprezy dla grup zorganizowanych (na zamówienie)
Przygotowujemy programy dla dowolnej liczby osób, organizowane zgodnie z życzeniami Klientów. Profesjonalnie doradzimy, dostosowując ofertę do indywidualnych wymagań i sugestii.

Dysponujemy sprawdzoną bazą noclegową i centrami biznesowymi.
Naszą ofertę opieramy na współpracy z renomowanymi partnerami. Gwarantujemy wysokiej klasy hotele z profesjonalnym serwisem i zapleczem konferencyjnym (nowoczesne centra biznesu z w pełni wyposażonymi salami konferencyjnymi) – znakomite warunki i standard tak, by połączyć biznes, sport i wypoczynek.

Gwarantujemy ciekawe programy i niezliczone atrakcje
Wyjątkowy program, niedostępny w standardowej ofercie, połączy cele biznesowe i organizację imprez towarzyszących: wycieczek, uroczystych kolacji i wieczorów integracyjnych, zajęć sportowo-rekreacyjnych. Pełny pakiet pobytu z licznymi atrakcjami w czasie wolnym to okazja do wspólnej zabawy i wypoczynku, które pozostawią niezatarte wspomnienia, zmotywują i zintegrują pracowników.

Podróże w dowolny rejon świata
Oferujemy pomoc w wyborze miejsca wyjazdu nawet w najbardziej egzotycznej scenerii. Podróże w dowolne zakątki świata połączymy z wypoczynkiem na słonecznych plażach, morskimi kąpielami, poznawaniem dzikiej przyrody i zwiedzaniem najciekawszych zabytków.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz szybką i kompleksową obsługę.

© 2018-2019 EXTRAtour Biuro Podróży ul. Podgórna 1 63-700 Krotoszyn